تلگرام ایران کانتر استرایک
اخبار Cs:Goاخبار و مصاحبه هااسلایدر

خبر: جزییات آپدیت بازی CSGO در تاریخ ۱۶ مهر ۱۳۹۵

کمپانی Valve در تاریخ ۱۶ مهر، بروزرسانی جدیدی را برای بازی کانتر استرایک گلوبال آفنسیو منتشر نمود. از تغییرات این بروزرسانی میتوان به اضافه شدن قابلیت اسپری کردن (گرافیتی)، معرفی چند سری گرافیتی و برطرف کردن مشکلات و باگ های بازی اشاره کرد.

خبر: جزییات آپدیت بازی CSGO در تاریخ 16 مهر ۱۳۹۵

در بروزرسانی جدید بازی کانتر استرایک گلوبال آفنسیو که در روز ۶ اکتبر ۲۰۱۶ به انتشار رسید، قابلیت اسپری کردن که در ورژن های قبلی سری کانتر استرایک هم موجود بود به بازی اضافه شد، کمپانی Valve بلافاصله Community Graffiti Box 1 و CS:GO Graffiti Box را هم در دسترس کاربران قرار داد تا در صورت نیاز بتوانند از مارکت استیم، اسپری دلخواه خود را خریداری کنند. همینطور تمامی بازیکنان برای مدت محدودی تنها با اجرا کردن بازی، یک طرح گرافیتی را بصورت هدیه دریافت می کنند. مدت زمان پایداری این اسپری ها در هر بازی ۷ دقیقه میباشد و هر بازیکن میتواند هر ۴۵ ثانیه یکبار و همینطور در صورت کشتن کسی، از اسپری خود استفاده کند. تمامی بازیکنان از این پس این شانس را دارا میباشند، که طرح های گرافیتی اسپری را در دراپ های بازی دریافت کنند. البته شایان ذکر میباشد که طرح های اسپری به دو نوع کلی تقسیم میشوند، یک مدل مونوکروم یا تک رنگ و یک مدل multi-colored یا چند رنگ. همانطور که اشاره شد شما شانس دریافت مدل های تک رنگ را بصورت هفتگی دارا میباشید، اما طرح های گرافیتی پیچیده تر و چند رنگ را، فقط از طریق خرید از مارکت میتوانید بدست بیاورید. شما میتوانید هر دو نوع اسپری را در مارکت خرید و فروش کنید. اما نکته منفی درباره استفاده از این اسپری ها این مورد میباشد که شما تنها ۵۰ بار میتوانید از هر اسپری استفاده کنید و در صورتی که طرح گرافیتی تکراری را به اینونتوری خود اضافه کنید، برای تعداد ۵۰ بار بیشتر میتوانید از آن اسپری بخصوص استفاده کنید. در رابطه با فروش این اسپری ها نیز، شما فقط تا زمانی که اسپری خود را اصطلاحا آنباکس یا جعبه گشایی نکرده اید، میتوانید آن را به فروش برسانید و به محض اینکه آن را آنباکس کردید دیگر امکان فروش آن را ندارید. دیگر تغییرات این بروز رسانی مربوط به رفع اشکالات جزئی بازی میباشد.

لیست کامل تغییرات بروزرسانی ۱۶ مهر ۱۳۹۵ بازی CSGO:

[Graffiti]
– Added ability to apply graffiti. http://www.counter-strike.net/graffiti/
– Added Community Graffiti Box 1 to offers.
– Added CS:GO Graffiti Box to offers.
– For a limited time every player will get a graffiti pattern when they launch the game.
– Added sealed graffiti to the list of possible weekly drops.
– Graffiti FAQ: https://support.steampowered.com/kb_article.php?ref=7737-UKVB-0657

[Misc]
– Improved reliability of smoke grenades popping to extinguish fire when bouncing smoke grenade on displacement surfaces.
– Fixed respawn waves not working outside of Guardian and Strike missions.
– Added steam protocol support for connect and playcast commands:
— steam://rungame/730/76561202255233023/
+connect%20127.0.0.1:27015
— steam://rungame/730/76561202255233023/
+playcast%20%22http://cdn.net/match/id%22

[Sound]
– Fixed bug where M4A1-S was audible at long range.
– Lowered volume of weapon sounds.
– Made minor volume mix adjustments.

برچسب ها
نمایش موارد بیشتر

SpawNwOw

https://steamcommunity.com/id/sajjadhosseinpour

موضوعات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاهده کنید

Close
Close