تلگرام ایران کانتر استرایک
اخبار Cs:Goاخبار تورنومنت هااخبار و مصاحبه هااسلایدرتورنومنت

خبر: شروع مسابقات MLG Columbus 2016 در کشور آمریکا

اولین تورنومنت ۱ میلیون دلاری بازی کانتر استرایک گلوبال آفنسیو از تاریخ ۱۰ لغایت ۱۵ فروردین ماه در کشور آمریکا پیگیری خواهد شد.

شروع مسابقات MLG Columbus 2016 در کشور آمریکا

به روال تورنومنت های گذشته ، کمپانی Valve با انتشار آپدیت های گوناگون برای بازی کانتر استریک گلوبال آفنسیو ، خود را برای تورنومنت MLG Columbus 2016 به خوبی آماده نموده است. تورنومنت مذکور در کشور آمریکا برگذار خواهد شد. تعداد تیم های شرکت کننده در این مسابقات ۱۶ تیم خواهد بود و جایزه مسابقات نیز ۱ میلیون دلار برآورد شده است.

علاقمندان میتوانند برای تماشای آنلاین این مسابقات به سرویس استریم آنلاین بازی ها به نشانی Twitch.tv مراجعه کنند. همچون تورنومنت های پیشین در صورتی که در سایت توییچ عضو هستید میتوانید با اتصال اکانت استیم و توییچ خود به یکدیگر در سایت Twitch شانس خود را برای دریافت پکیج های Souvenir امتحان کنید.

پکیج های Souvenir که تحت عنوان سوغاتی یا یادگاری نیز از آن ها یاد میشود حاوی اسکین های Souvenir میباشند که با استیکر های مسابقه ایی که در حال تماشای آن هستید مزین شده اند.

مسابقات پیش بینی بازی ها نیز که به Pick’Em معروف است ، هم اکنون از طریق منوی بازی در دسترس میباشد و میتوانید با تهیه استیکر های مخصوص این تورنومنت در این مسابقات شرکت کنید و در پایان نشان یا Coin این مسابقات را دریافت کنید ، همچنین مسابقات Fantasy Team Game نیز همچون تورنومنت گذشته برگذار خواهد شد، در تیم فانتزی شما میبایست تیم ۵ نفره خودتان را از میان بازیکنان حاضر در تورنومنت انتخاب کنید و در انتظار بازی های بازیکنانی که انتخاب کرده اید بمانید و نتیجه و عملکرد آن ها را مشاهده کنید ، در پایان این مسابقات نیز Coin جداگانه ای به شرکت کنندگان اهدا خواهد شد.

برچسب ها
نمایش موارد بیشتر

SpawNwOw

https://steamcommunity.com/id/sajjadhosseinpour

موضوعات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاهده کنید

Close
Close