تلگرام ایران کانتر استرایک
اخبار Cs:Goاخبار تورنومنت هااخبار تیم های ایرانیاخبار و مصاحبه هااسلایدر

اختصاصی: مصاحبه با Raptor بازیکن تیم GEx نماینده ایران در مسابقات ESWC

در مسابقات انتخابی ESWC 2016 که اواسط شهریور ماه در برج میلاد برگزار شد، تیم GEx موفق شد ضمن کسب عنوان قهرمانی، جواز حضور در مسابقات ESWC 2016 که به میزبانی کشور فرانسه برگزار می شود را بدست آورد.

اختصاصی: مصاحبه با Raptor بازیکن تیم GEx نماینده ایران در مسابقات ESWC

از آنجایی که مدت زمان زیادی تا شروع این مسابقات در پاریس نمانده، تصمیم گرفتیم که با بازیکنان این تیم مصاحبه ای انجام دهیم که آقای فرهاد حاجیان مطلق با نیک نیم RApTOR دعوت ما را پذیرفت و به تعدادی از سوالات ما پاسخ داد.

در پاسخ به سوالی که در ارتباط با میزان آشنایی از حریفان مرحله گروهی از فرهاد حاجیان مطلق پرسیدیم، وی اینگونه پاسخ داد که:

آشنایی بسیار خوبی از حریفان خود داریم.

این نکته قطعا کمک زیادی به نماینده کشورمان خواهد نمود چرا که در نقطه مقابل تیم های هم گروه نماینده کشورمان یعنی Space Soldiers،Red Instinct و iGame.com عملا هیچ شناختی از نماینده کشورمان نخواهند داشت.

وی در خصوص نحوه ی تمرینات تیم نیز اینگونه توضیح داد:

شرایط حرفه ای و امکاناتی مانند سایر تیم ها در اختیار نداشتیم، اما با این حال با تمام توان و البته برای کسب تجربه در این مسابقات حاضر خواهیم شد.

قطعا بازیکنان تیم GEx باید خوشحال باشند که به عنوان اولین تیم ایرانی به مسابقات برون مرزی اعزام می شوند و این نکته را فراموش نکنند که این فرصت تاکنون به هیچ تیم ایرانی دیگری داده نشده و از این جهت میبایست از عوامل برگزاری مسابقات انتخابی و همینطور عزیزانی که مسئولیت اعزام این تیم را بر عهده گرفتند، کمال تشکر را به عمل آورد.

حال باید چشم به انتظار نتایج تیم GEx در مسابقات ESWC بمانیم، جایی که تیم GEx روز پنجشنبه و از ساعت ۱۱ ظهر به وقت ایران به مصاف تیم ترکیه ای Space Soldiers خواهد رفت. روی کاغذ تیم GEx، به سبب عدم تجربه حضور در مسابقات برون مرزی شانس زیادی برای صعود ندارد. و از آنجایی که مراحل آماده سازی این تیم نیز مانند سایر تیم های حرفه ای پیگیری نشده، نمیتوان انتظار معجزه از این تیم داشت. به خصوص آنکه تیم GEx تاکنون در مقابل هیچ تیمی با این کیفیت حریفان مرحله گروهی خود، روبرو نشده و بزرگ ترین چالش این تیم، رقابت با تیم های آماتور ایرانی بوده است.

در پاسخ به آخرین سوال ما در ارتباط با داشتن استرس و اضطراب به سبب حضور در اولین مسابقات برون مرزی، فرهاد حاجیان مطلق، اینگونه پاسخگو شد که:

هیچ گونه استرسی برای حضور در این مسابقات نداریم.

با شنیدن جمله بالا و اطمینانی که در صحبت های فرهاد حاجیان مطلق مشاهده نمودیم، به نظر تیم GEx قصد حضوری مطمئن را در این مسابقات دارد، اتفاقی که در صورت وقوع، قطعا دید جامعه کانتر استرایک دنیا را نسبت به سطح گیمینگ کشور ایران در رشته CSGO تغییر خواهد داد.

ترکیب تیم GEx به شرح زیر میباشد:

Ali “ReFlex” Bagherzadeh
Farhad “RApTOR” Hajianmotlagh
Arash “RaSHNeSS” Soroush
Farshid “FaRsh1d” Farrokhi
Parsa “RobbeR” Hoseinipoor

پی نوشت: برنامه بازی های تیم GEx به محض انتشار در سایت قرار خواهد گرفت.

پی نوشت شماره دو: برای تماشای زنده مسابقات به این لینک مراجعه کنید.

برچسب ها
نمایش موارد بیشتر

SpawNwOw

https://steamcommunity.com/id/sajjadhosseinpour

موضوعات مرتبط

2 دیدگاه در “اختصاصی: مصاحبه با Raptor بازیکن تیم GEx نماینده ایران در مسابقات ESWC”

  1. زمان مسابقات کانتر در تهران کی هست و چطور میتونم اطلاع داشته باشم از زمان مسابقات کانتر حتی اگه مسابقه ی دسته پائینی باشن
    لطفا جواب سوال منو بدین
    ممنون

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Close